Tel: +90 216 395 56 56

Mavera İnşaat
Tamamlanan Projeler

Balcı Apartmanı

Projemizin, insanların yaşamlarını kolaylaştıran, rahat ve fonksiyonel yapılar olması için özenle çalışıyoruz.
Proje detayı

Mavera Butik

Geleceğin İstanbul’un da ki yerini bugünden almak isteyenler için yakın bir gelecekte yaşamın ve yatırımların yeni merkezi olarak farklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını açan yapılacağı lokasyona eşşiz bir değer katacak kısa zamanda çevresindeki projelerle birlikte değerine değer katacak bir proje.
Proje detayı

Mavera Duru Park

Aydınlı merkez noktasında lokasyonlarıyla göz dolduran bir projedir, tek blok, 1134 m2 üzerine kurulu, toplamda 1 adet dükkan ve 24 daire bulunmaktadır.
Proje detayı

Hanzade Evleri

Mavera, Hanzade Evleri projesi 2012 yılında tamamlanarak, daireler sahiplerini buldu. Gözalıcı mimarisiyle, konumu ve lokasyonu ile Tuzlada hayallerin ötesinde gerçek yaşam başlıyor...
Proje detayı

Mavera Turkuaz

Mavera Turkuaz Evleri Projemiz 1.242 m2 arsa üzerine kurulu olup toplam 4 dükkan 20 daireden oluşmaktadır. Tuzla merkeze 15 dakika uzaklıkta olup Evliya Çelebi mahallesi (Tuzla Belediyesi karşısı) bölgesindedir.
Proje detayı

Mavera Lalezar

Mavera Lalezar projesi Tuzla merkeze 10 dakika uzaklıkta
Proje detayı

Mavera Prestij

Mavera İnşaat’ ın gözdesi Prestij Projesi İstanbul’ un elit konut markaları arasındaki yerini alıyor. Tam anlamıyla Prestij olarak hazırlanan projemizde hayata dair ne varsa içerisinde bulabileceksiniz.
Proje detayı

Mavera Nevbahar

Projemiz, Tuzla Belediyesi, Metro, E-5, Devlet Hastanesi, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü yakınındadır.
Proje detayı

Mavera Premium

MAVERA PREMIUM projemiz tamamlandı,tapular sahiplerini buldu… 3+1 132 m2 normal ve 5+1 210 m2 dublex dairelerden meydana gelen modern mimari yorumuna sahip, fonksiyonel olarak özenle hazırlanan, 1. sınıf iç mimari. Proje 2014 yılında tamamlanmıştır.
Proje detayı

Tuzla Serender

Serender Evleri’nde sizler için, fitness center, sauna, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, 7/24 kapalı devre kamera sistemi ve güler yüzlü güvenlik personeli ile sizlerin tüm ihtiyaçları düşünüldü. Tuzla Serender Evleri sizler için konfor, rahatlık ve huzuru ön planda tuttu.
Proje detayı

Yalıboyu Konakları

Projenin içinde ve dışında kullanılan malzemenin kalitesi binanın fiziki yapısını ve alt yapısını yakından ilgilendirir. Yalıboyu Konakları’nda kullanılan 1.sınıf malzeme ve işçiliğinde ki incelik yüksek bir yaşam standartı ve büyük bir dayanıklılık sağlıyor. İşletme ve bakım maliyetleri azalırken güvenlik artıyor.
Proje detayı