Tel: +90 216 395 56 56

Yalıboyu Konakları

Projenin içinde ve dışında kullanılan malzemenin kalitesi binanın fiziki yapısını ve alt yapısını yakından ilgilendirir. Yalıboyu Konakları’nda kullanılan 1.sınıf malzeme ve işçiliğinde ki incelik yüksek bir yaşam standartı ve büyük bir dayanıklılık sağlıyor. İşletme ve bakım maliyetleri azalırken güvenlik artıyor.
 • Proje Adı: Yalıboyu Konakları
 • Proje Yılı: 2015
 • Lokasyon: Tuzla, İstanbul
 • Adres Tarifi: Haritada Göster

Proje Detayları

Mavera İnşaat Yalıboyu Konakları Tuzla’da denize yakın konumda ayrıcalıklı bir projedir.

 • * Tuzla sahil yolu üzerinde yer alan proje modern mimariye sahiptir.
 • * Proje içerisinde 40 adet ultra lüks daire yer almaktadır.
 • * Tercihiniz doğrultusunda 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunmaktadır.
 • * 95 metrekareden 210 metrekareye kadar değişen seçenekleri ile seçkin yaşam alanı planlanmıştır.
 • * Projede panaromik İstanbul ve deniz manzarası ile eşşiz bir görsel şölen sunulmaktadır.
 • * Proje şehrin tüm olanaklarının yanında özlenilen sahil yaşamını canlandırmaktadır.
 • * Yalıboyu Konakları lüks yaşam stili ve akıllı ev teknolojisini bir araya getirmektedir.
 • * Konfor, kalite ve estetiğin buluştuğu proje tüm ihtiyaçlarınıza yakın mesafededir.
   

LOKASYON

Emlak satın alırken veya kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter konum özellikleridir. Proje, şehrin gelişim ve genişleme yönünde mi , ticari hayatın ne kadar içinde, ana yollara, havaalanına ve sağlık hizmetlerine kolay erişilebiliyor mu, çarşı yada alışveriş merkezlerine yakınlığı nedir, gibi soruların cevapları konutunuzun değerini belirler. Yalıboyu Konakları konumu itibariyle tüm bu kriterleri eksiksiz olarak karşılarken onu tercih edenlere kaliteli bir yaşam imkanı sunuyor.

MİMARİ 

Yalıboyu Konakları, modern tasarımı ile insanlara ilham veriyor. Mimarisiyle farklılaşırken, insanlara yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Hava ve ışık girişinin olduğu açık alanları ve Tuzla’nın en prestijli bölgesinde yer alan özgün tasarımı ile bir projenin tüm detaylarını barındırıyor.

YAPI ÖZELLİKLERİ 

Projenin içinde ve dışında kullanılan malzemenin kalitesi binanın fiziki yapısını ve alt yapısını yakından ilgilendirir. Yalıboyu Konakları’nda kullanılan 1.sınıf malzeme ve işçiliğinde ki incelik yüksek bir yaşam standartı ve büyük bir dayanıklılık sağlıyor. İşletme ve bakım maliyetleri azalırken güvenlik artıyor.

Rahatlık ve huzuru lezzetin merkezine kurduk.

Sağlık  ve spor ayaklarınızın altında

Proje içerisinde yer alan Sauna ve Fitness Center ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri teknolojisi sayesinde tek bir merkezden ve akıllı telefon/tablet aracılığıyla internete erişim sağlayabildiğiniz her noktadan evinizin yönetimini sağlayıp yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

7/24 güvenlik kameraları ile izlenen kapalı otoparkımızda araçlarınız daha güvende... 

Yaşayacağınız dairenin büyüklüğü ne olursa olsun her metrekaresi rahat ve huzurlu bir yaşam için tasarlandı. Özel tasarım dolaplar ve ankastre ürünlerle donatılan çok fonksiyonlu mutfaklar ile evde zaman geçirmekten zevk alacaksınız. 

Tüm detayları sizin rahatlığınız için tasarlandı

Banyolar evin en önemli unsurlarındandır. Evlerin ve mobilyaların modernleşmesi öncelikle banyolarda görülür. Modern banyo tasarımları klasik kullanımın ötesine geçiyor. Mavera İnşaat siz ve ailenizin hijyenik ve modern bir ortamda rahatlığınız için herşeyi düşündü.

Bilgi Talep Formu